Paslaugos

Medienos gaminiai visoje Lietuvoje: lauko terasos, stoginės, stoginės automobiliams, pavėsinės, karkasiniai namai, karkasinės konstrukcijos, malkinės, pirtys, sandėliukai, namo apdaila dailylentėmis.

Lauko terasos įrengimas

Terasa dažnai tampa poilsio vieta, todėl prieš terasos įrengimą reiktų apsvarstyti keletą niuansų, kurie ir nulems ne tik terasos kainą, bet ir ilgaamžiškumą. Maumedžio terasinės lentos naudojamos išorės darbams be jokio cheminio apdorojimo, todėl bėgant laikui ši mediena išsaugo visas aukštos kokybės savybes. Kiek pigesnis, bet ne prastesnis variantas lentos terasai gali būti pušinės terasinės lentos gilaus impregnavimo, o dažant galima išgauti bet kokį atspalvį, tinkantį prie Jūsų eksterjero. Terasos dydis, terasos vieta, terasos stogas, terasos konstrukcija taip pat įtakoja kainą, dėl to patariama konsultuotis su ilgametę patirtį turinčiais meistrais.

Medinės pavėsinės, stoginės

Medinė pavėsinė, stoginė - puikus sprendimas, jeigu norite laiką leisti terasoje, nepaisant  kritulių. O galbūt neturite garažo? Stoginė automobiliui idealus variantas automobilio apsaugai nuo lietaus ar sniego. Stoginės gali būti suprojektuotos įvairiai: stoginės vienam automobiliui, stoginės dviems automobiliams, stoginės su sandėliuku ar stoginės sujungtos su namo stogu/garažu. Suprojektuotos stoginės ir priderintos prie Jūsų eksterjero, ne tik patenkins Jūsų poreikius, bet ir apsodinus dekoratyviniais augalais, papuoš Jūsų kiemą.  

Karkasinių namų statyba

Svajojantys ne tik greitai pasistatyti namą, bet ir norintys turėti kokybišką bei jaukų būstą, renkasi karkasinį namą. Gerai suprojektuotas ir iš kokybiškų medžiagų pastatytas karkasinis namas nei kiek nenusileidžia iš blokelių statytiems namams. Karkasinio namo statyba trunka kiek greičiau, tokio tipo namas - patvarus ir ilgaamžis. Karkasinio namo kaina priklauso nuo vietos, projekto, pamatų, stogo, šilumos izoliacijų bei dar daug kitų techninių sprendimų, todėl šiuo klausimu vertėtų kreiptis į specialistus mūsų nurodytais kontaktais.  

Malkinės, sandėliukai, karkasinės pirtys

Malkinė - reikšmingas kiemo elementas, kuri turi būti suprojektuota patogiam naudojimui. Malkinės dydis priklauso nuo Jūsų poreikių, o ją įrengti galima ir kaip atskirą statinį, ir kartu su sandėliuku sodo įrankiams susidėti ar malkinė gali būti, tiesiog kaip stoginė, malkoms susidėti. 

Karkasinė pirtis turi nemažai privalumų, o ir norint turėti rąstinę pirtelę tenka plačiau atverti piniginę. Karkasinės pirties projektas/patalpos priklauso nuo Jūsų poreikių -  priešpirtis, poilsio kambarys, dušas ir wc patalpos. Jūsų pageidavimui, lauke, gali būti įrengiama ir terasa.

Namo fasado apdaila dailylentėmis


Namo fasadas gali atrodyti natūraliai ir ekologiškai, pasirinkus medines dailylentes. Medinės dailylentės yra gaminamos iš spygliuočių: pušis, eglė, maumedis, kedras. Jūsų pasirinkimas kokios dailylentės puoš Jūsų namo fasadą, tačiau ši medžiaga reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio: prieš apkalant namo fasadą, patariama dailylentes padengti tradiciniais medienos dengimo produktais.